Sekolah 1
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 301 LOMPAT JAUH L12 119 MUHAMMAD SHAHIR BIN SHAMSUDIN 4.08 1
2 102 LOMPAT JAUH P12 109 NUR ANISA BINTI ZAHELMI 3.95 1
3 211 LOMPAT JAUH L11 143 MUHAMMAD FAIZ HELMI BIN NORIZAN 3.71 2
4 215 100 METER P12 109 NUR ANISA BINTI ZAHELMI 15.19 2
5 314 80 METER BERPAGAR P11 127 RABIATUL ADAWIYAH BINTI HARUDIN 17.40 2
6 202 LOMPAT JAUH P11 133 SITI MARIAM BINTI ABDULLAH 3.27 2
7 212 LONTAR PELURU L11 145 MUHAMMAD SHAHID BIN MOHAMAD SHAHRIL 6.68 3
8 315 80 METER BERPAGAR P12 124 NOOR AMALINA BINTI AHMAD 16.87 3
9 210 LOMPAT TINGGI P11 128 RABIATUL SYAFIAH BINTI HARUDIN 1.04 m 3
10 316 80 METER BERPAGAR L11 144 ABU BAKAR BIN MOHAMAD 16.66 5
Sekolah SKBS
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 101 LONTAR PELURU P11 165as ADLINA SYUHAIDA BINTI MOHAMAD SAHROL 2.34m 1 GUGUR
2 320 200 METER L11 156 MUHAMMAD HAZIM HAKIMI BIN RAZALI 32.15 1
3 316 80 METER BERPAGAR L11 abc11 IZZATUR IMAN BIN SHAMSOL KAHAR 15.66 2
4 212 LONTAR PELURU L11 158 MUHAMMAD IZZAIDIE BIN YAAKOB 6.84 2
5 320 200 METER L11 157 MUHAMMAD SYUKRI BIN CHE ROS 32.16 2
6 102 LOMPAT JAUH P12 161 DAYANG SITI FAIRA BINTI RAMDAN 3.24 4
7 216 100 METER L11 abc11 IZZATUR IMAN BIN SHAMSOL KAHAR 15.13 4
8 316 80 METER BERPAGAR L11 155 MUHAMMAD AMMAR BIN AZRUL 16.47 4
9 317 80 METER BERPAGAR L12 151 MOHAMAD HAZIM BIN ABDUL RAHAMAN 16.08 5
10 202 LOMPAT JAUH P11 zz NUR AINA IZZATI BINTI MD SUNTONG 3.08 5
11 315 80 METER BERPAGAR P12 162 NUR RABIAYATUL AISHAH BINTI SAJAHAN 17.68 5
Sekolah SK BUKIT MERAH
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 203 LOMPAT TINGGI L12 216 MOHAMAD SHAH RIZAL BIN ZAMRI 1.22 2
2 101 LONTAR PELURU P11 210 NUR ATIKAH NAJWA BINTI HISHAMUDDIN 5.58 2
3 101/214/300 100 METER P11 203 AINNUR AMANINA BINTI KHAIRUL ANUAR 16.25 3
4 317 80 METER BERPAGAR L12 216 MOHAMAD SHAH RIZAL BIN ZAMRI 15.35 3
5 103 LOMPAT TINGGI L11 202 MUHAMMAD YUSUF IMAN BIN ABDUL RAHIM 1.06 5
Sekolah SK CHANGKAT LOBAK
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 217 100 METER L12 254 MUHAMMAD AZMER BIN MD ISA 14.07 1
2 321 200 METER L12 254 MUHAMMAD AZMER BIN MD ISA 29.07 1
3 212 LONTAR PELURU L11 271 MUHAMMAD AIRELL AIMAN BIN ABDUL SAMAD 6.64 4
4 319 200 METER P12 259 SITI NURNABIHAH BINTI SAIFUL BAHRIN 33.99 4
Sekolah SK DATO MASUD
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 212 LONTAR PELURU L11 313 MUHAMMAD SYAZWAN AIMAN BIN MOHD SHAIDI 6.94 1
2 201 LONTAR PELURU P12 309 NOR SYAZALINA BINTI MOHD FAIZ 6.66 2
Sekolah SK KUALA KURAU
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 212 LONTAR PELURU L11 374 MUHAMMAD IDHAM ALIF BIN MUHAMAD SOFIAN 6.50 5
Sekolah SK MATANG GERDU
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 103 LOMPAT TINGGI L11 439 MUHAMMAD AIZUL NAJMI BIN AHMAD SOKERI 1.08 2
2 321 200 METER L12 431 IQBAL HAKIM BIN ABDUL RAHIM 30.22 3
3 301 LOMPAT JAUH L12 433 MUHAMMAD AZIM BIN ABD RAZAK 3.84 4
Sekolah SK PARIT HAJI TAIB
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 202 LOMPAT JAUH P11 514 NUR ALEYA SYAHFIQAH BINTI SAIFUL SHAHRIZAL 3.13 3
Sekolah SK PARIT HAJI AMAN
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 302 LOMPAT TINGGI P12 589 NURUL AZLIA FATIHA NAJWA BINTI MOHAMAD AZMI 1.16 1
2 317 80 METER BERPAGAR L12 588 HISYAM BIN SABLI 15.28 2
3 315 80 METER BERPAGAR P12 567 NURASYIKIN BINTI MOHD REZUAN 16.84 2
4 203 LOMPAT TINGGI L12 578 MOHAMAD AIRIL AIMAN BIN MOHD SAID 1.19 3
5 215 100 METER P12 567 NURASYIKIN BINTI MOHD REZUAN 15.20 3
6 201 LONTAR PELURU P12 589 NURUL AZLIA FATIHA NAJWA BINTI MOHAMAD AZMI 5.66 5
Sekolah SK SUNGAI BOGAK
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 210 LOMPAT TINGGI P11 610 FATHIMAH MAKSUMAH BT ABDUL MANAP 1.07 m 1
2 302 LOMPAT TINGGI P12 611 SITI NORZURIN AINIS BINTI ZULKARNAIN 1.10 2
3 203 LOMPAT TINGGI L12 615 MUHAMMAD IRFAN BIN MUHAMMAD FADZLI 1.16 5
Sekolah SK SRI SIAKAP
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 319 200 METER P12 668 NURUL FARHANA NISA BT MOHD ISA 33.22 2
2 102 LOMPAT JAUH P12 668 NURUL FARHANA NISA BT MOHD ISA 3.23 5
Sekolah SK TELUK MEDAN
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 303 LONTAR PELURU L12 777 MUHAMMAD SAFWAN BIN MOHAMAD 8.03 4
2 101/214/300 100 METER P11 789 NUR ATIKAH BINTI NOR AZMAN 16.28 4
3 314 80 METER BERPAGAR P11 789 NUR ATIKAH BINTI NOR AZMAN 18.67 5
Sekolah SK TELOK PIAL
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 203 LOMPAT TINGGI L12 825 MOHAMAD SYUKRI FAIZ BIN ABDUL MANAP 1.22 1
2 101 LONTAR PELURU P11 822 NUR ZULAIKHA BINTI MOHAMAD SOPIAN 5.18 5
3 302 LOMPAT TINGGI P12 832 SITI NUR UMAIRAH BINTI ELIYAS 1.02 5
Sekolah SK KAMPONG KEDAH
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 103 LOMPAT TINGGI L11 992 MOHAMMAD SYAHIR IQBAL B. MOHAMMAD SABRI 1.08 1
2 201 LONTAR PELURU P12 999 NUR DAMIA BATRISYA BT. MOHD. RIZAL 8.55 1 REKOD BARU
3 210 LOMPAT TINGGI P11 1001 NURAISYAH SYAJANNAH BT. AHMAD TARMIZI 1.04 m 4
Sekolah SK SRI KERIAN
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 216 100 METER L11 1020 MUHAMMAD NAJIB AKASHAH BIN MOHD JOHARI 15.07 3
2 301 LOMPAT JAUH L12 1023 MUHAMMAD ULULAZMI BIN ALIAS 3.86 3
Sekolah SK PARIT HJ WAHAB
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 210 LOMPAT TINGGI P11 1068 SITI NURFARHANA BINTI SHAMSUDDIN 1.04 m 2
2 102 LOMPAT JAUH P12 1069 FAQIHAH BINTI ABDUL HALIM 3.42 3
3 314 80 METER BERPAGAR P11 1078 DHIYA DINIY BINTI MOHAMAD KHAIROL RIZAL 18.58 4
4 315 80 METER BERPAGAR P12 1070 SITI NUR FASHA NABILA BINTI AIZAN 17.54 4
Sekolah SK SUNGAI STAR
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 301 LOMPAT JAUH L12 2140 MUHAMMAD ZAKRY BIN NOORDIN 3.88 2
Sekolah SK TANAH KEBUN
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 215 100 METER P12 2195 NUR INSYIRAH BINTI MOHD RASHIDI 14.81 1
2 319 200 METER P12 2195 NUR INSYIRAH BINTI MOHD RASHIDI 31.70 1
3 320 200 METER L11 2185 MUHAMMAD SYAHRIL IMAN BIN SAMSUL AKMAL 33.02 5
Sekolah SK TANJONG PIANDANG
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 101/214/300 100 METER P11 2244 FARAH SYAKIRA BINTI AZIFSAFARIN 15.65 1
2 314 80 METER BERPAGAR P11 2244 FARAH SYAKIRA BINTI AZIFSAFARIN 15.50 1
3 316 80 METER BERPAGAR L11 2250 MUHAMMAD FAIZULIZHAM BIN ABDUL RAHMAN 15.47 1
4 317 80 METER BERPAGAR L12 2257 ADAMHARIS BIN AZIFSAFARIN 15.43 4
5 211 LOMPAT JAUH L11 2250 MUHAMMAD FAIZULIZHAM BIN ABDUL RAHMAN 3.68 4
6 217 100 METER L12 2253 AMIR ASHRAFF BIN AHMAD 14.49 5
7 216 100 METER L11 2252 MUHAMMAD ADAM BIN SHAMSUL ANUAR 15.19 5
Sekolah SK TITI SERONG
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 321 200 METER L12 2287 MUHAMMAD AIMAN AFIQ BIN AZRUL RIZAL 30.64 5
2 303 LONTAR PELURU L12 2289 MUHAMMAD DASUQI BIN MAHADI 7.91 5
Sekolah SK SUNGAI MEGAT ARIS
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 321 200 METER L12 1130 MOHAMMAD KAMARUL NIZAM BIN MARZUKI 30.35 4
Sekolah SK KAMPONG DEW
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 101 LONTAR PELURU P11 1233 ADRIANA BT AHMAD FAUZI 5.25 3
2 101/214/300 100 METER P11 1230 QASIH QALIJA BT MUHAMAD 16.34 5
Sekolah SK DATO ALAUDIN
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 303 LONTAR PELURU L12 1276 MUHAMMAD IMRAN BIN SHUKKERI 8.36 2
Sekolah SK SUNGAI KEPAR
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 101 LONTAR PELURU P11 1374 DAVINA NUR QAMELIA BINTI MOHD IDRIS 5.69 1
2 319 200 METER P12 1384 NUR AIN NADIAH BINTI ZAINAL 33.25 3
3 215 100 METER P12 1385 NUR AIN NASUHA BINTI ZAINAL 15.78 4
4 215 100 METER P12 1384 NUR AIN NADIAH BINTI ZAINAL 15.81 5
5 319 200 METER P12 1385 NUR AIN NASUHA BINTI ZAINAL 34.14 5
Sekolah SK SERI PINANG
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 211 LOMPAT JAUH L11 1434 WAN MOHAMAD ELFY HAKIMI BIN WAN MOHD KAMAL 3.85 1
2 216 100 METER L11 1434 WAN MOHAMAD ELFY HAKIMI BIN WAN MOHD KAMAL 14.94 1
3 320 200 METER L11 1427 MUHAMMAD AKMAL SOLEHIN B MOHD ASHRI 32.72 3
Sekolah SK KAMPONG SELAMAT
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 217 100 METER L12 1528 DANNIE EZZRAF BIN BADROL HISAM 14.31 2
2 201 LONTAR PELURU P12 1541 NUR IWANA NAJWA BINTI MOHD NIZAM DAVID 5.78 4
Sekolah SK HAJI DAHLAN
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 211 LOMPAT JAUH L11 1587 AFIF NAJMI BIN NAJERI 3.70 3
2 320 200 METER L11 1588 MUHAMMAD ISKANDAR BIN SAMSUL 32.87 4
3 101 LONTAR PELURU P11 1586 UMAIRAH SAHIEDA BT ABDULLAH 5.24 4
4 301 LOMPAT JAUH L12 1581 MUHAMMAD SHAFIRUL HAIKAL BINSULAIMAN 3.80 5
Sekolah SK KUALA GULA
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 102 LOMPAT JAUH P12 1638 NUR IZZATUL NAJWA BINTI ZAIRI 3.44 2
Sekolah SK KUALA KURAU (BARU)
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 201 LONTAR PELURU P12 1703 AMIRAH HAZIQAH BT. MASHAT 6.52 3
2 211 LOMPAT JAUH L11 1702 WAZIF NORDANISH B. MOHAMMAD NOR 3.62 5
Sekolah SK BARU PARIT BUNTAR
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 315 80 METER BERPAGAR P12 1752 SITI ZULAIKA BINTI MOHD SHARAN 16.62 1
2 101/214/300 100 METER P11 1741 NUR DANIA ASIQIN BINTI IZAM 16.16 2
3 316 80 METER BERPAGAR L11 1734 MOHAMAD ZIEQRIEL HAQEEM BIN MOHAMAD EFRAIM 16.34 3
Sekolah SK WAWASAN
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 217 100 METER L12 1782 ADAM SULAIMAN BIN ROSLI 14.41 4
Sekolah SK METHODIST PARIT BUNTAR
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 217 100 METER L12 1833 MUHAMMAD ARIEF HAZIQ BIN ANUAR 14.38 3
Sekolah SK JALAN MATANG BULUH
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 303 LONTAR PELURU L12 2008 MUHAMMAD AMEER IRFAN BIN MOHAMAD RAFFE 10.35 1
2 202 LOMPAT JAUH P11 2024 NUR DANIA IRDINA BINTI ABDULLAH 3.27 1
Sekolah SJKC SIN HWA
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 216 100 METER L11 3104 TEO XUAN YANG 15.03 2
2 302 LOMPAT TINGGI P12 3129 NG QIAO ER 1.08 3
3 103 LOMPAT TINGGI L11 3107 TAN YEE PING 1.08 3
4 203 LOMPAT TINGGI L12 3118 TAN KANG YI 1.16 4
Sekolah SJKC NAM HUA
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 321 200 METER L12 3206 LYE LIN FENG 29.81 2
Sekolah SJKC YU CHAI
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 303 LONTAR PELURU L12 3309 KHOR ZI QIAN 8.07 3
Sekolah SJKC TONG WAH
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 302 LOMPAT TINGGI P12 3523 CHLOE LIEW ZI QING 1.04 4
2 103 LOMPAT TINGGI L11 3520 WONG PEI FONG 1.06 4
Sekolah SJKT LADANG YAM SENG
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 314 80 METER BERPAGAR P11 2443 HEMAVATHI A/P RAVINTHIRAN 17.62 3
2 202 LOMPAT JAUH P11 2443 HEMAVATHI A/P RAVINTHIRAN 3.13 4
Sekolah SJKT SIMPANG LIMA
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 317 80 METER BERPAGAR L12 2545 YUVASESH RAJ A/L ARUMUGAM 15.07 1
Sekolah SRA AR-RIDHWANIAH
Bil No Acara Acara No Peserta Nama Jarak Masa Keputusan Catatan
1 210 LOMPAT TINGGI P11 R03 AN AULIA ASRYNA BINTI MOHAMAD NURIZAM 1.04 m 5
 
Keseluruhan (116 Rekod)