Nama ABDUL RAHMAN BIN ABDUL MAJID
No Peserta 256
Sekolah SK CHANGKAT LOBAK
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 323, 4X100 METER L12(T) 61.59 3
Nama ADAMHARIS BIN AZIFSAFARIN
No Peserta 2257
Sekolah SK TANJONG PIANDANG
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 323, 4X100 METER L12(T) 60.65 1
2 219, 4X200 METER L12(T) 02.09.75 m 2
Nama ADLINA SYUHAIDA BINTI MOHAMAD SAHROL
No Peserta 165as
Sekolah SKBS
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 101, LONTAR PELURU P11 2.34m 1 GUGUR
Nama ADRIANA BT AHMAD FAUZI
No Peserta 1233
Sekolah SK KAMPONG DEW
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 101, LONTAR PELURU P11 5.25 3
Nama AFIF NAJMI BIN NAJERI
No Peserta 1587
Sekolah SK HAJI DAHLAN
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 211, LOMPAT JAUH L11 3.70 3
Nama AINNUR AMANINA BINTI KHAIRUL ANUAR
No Peserta 203
Sekolah SK BUKIT MERAH
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 101/214/300, 100 METER P11 16.25 3
Nama AMIR ASHRAFF BIN AHMAD
No Peserta 2253
Sekolah SK TANJONG PIANDANG
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 323, 4X100 METER L12(T) 60.65 1
2 219, 4X200 METER L12(T) 02.09.75 m 2
Nama AMIRAH HAZIQAH BT. MASHAT
No Peserta 1703
Sekolah SK KUALA KURAU (BARU)
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 201, LONTAR PELURU P12 6.52 3
Nama ANNUR BALKIS BIN HAMZAH
No Peserta 2242
Sekolah SK TANJONG PIANDANG
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 218, 4X200 METER P12(T) 02.22.25 m 1
Nama DANISH NUR IMAN BIN M.BURHAN
No Peserta 1022
Sekolah SK SRI KERIAN
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 323, 4X100 METER L12(T) 61.44 2
Nama DANNIE EZZRAF BIN BADROL HISAM
No Peserta 1528
Sekolah SK KAMPONG SELAMAT
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 217, 100 METER L12 14.31 2
Nama DAVINA NUR QAMELIA BINTI MOHD IDRIS
No Peserta 1374
Sekolah SK SUNGAI KEPAR
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 101, LONTAR PELURU P11 5.69 1
Nama FAQIHAH BINTI ABDUL HALIM
No Peserta 1069
Sekolah SK PARIT HJ WAHAB
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 102, LOMPAT JAUH P12 3.42 3
Nama FARAH SYAKIRA BINTI AZIFSAFARIN
No Peserta 2244
Sekolah SK TANJONG PIANDANG
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 218, 4X200 METER P12(T) 02.22.25 m 1
2 314, 80 METER BERPAGAR P11 15.50 1
3 101/214/300, 100 METER P11 15.65 1
Nama FATHIMAH MAKSUMAH BT ABDUL MANAP
No Peserta 610
Sekolah SK SUNGAI BOGAK
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 210, LOMPAT TINGGI P11 1.07 m 1
Nama HEMAVATHI A/P RAVINTHIRAN
No Peserta 2443
Sekolah SJKT LADANG YAM SENG
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 314, 80 METER BERPAGAR P11 17.62 3
Nama HISYAM BIN SABLI
No Peserta 588
Sekolah SK PARIT HAJI AMAN
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 317, 80 METER BERPAGAR L12 15.28 2
Nama IQBAL HAKIM BIN ABDUL RAHIM
No Peserta 431
Sekolah SK MATANG GERDU
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 321, 200 METER L12 30.22 3
Nama ISMAPIRDIYANSAH BIN ISMAIL
No Peserta 255
Sekolah SK CHANGKAT LOBAK
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 323, 4X100 METER L12(T) 61.59 3
Nama IZZATUR IMAN BIN SHAMSOL KAHAR
No Peserta abc11
Sekolah SKBS
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 316, 80 METER BERPAGAR L11 15.66 2
Nama KHAIRILL FAEZ BIN KHAIRUL SANI
No Peserta 1098
Sekolah SK PARIT HJ WAHAB
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 219, 4X200 METER L12(T) 02.12.13 m 3
Nama KHOR ZI QIAN
No Peserta 3309
Sekolah SJKC YU CHAI
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 303, LONTAR PELURU L12 8.07 3
Nama LIZ NADIRA SUHADA BINTI AHMAD FAUZI
No Peserta 1733
Sekolah SK BARU PARIT BUNTAR
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 218, 4X200 METER P12(T) 02.23.06 m 3
Nama LYE LIN FENG
No Peserta 3206
Sekolah SJKC NAM HUA
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 321, 200 METER L12 29.81 2
Nama MOHAMAD ADAM KHUZAIMI BIN MOHD ABUKHIR
No Peserta 2136
Sekolah SK SUNGAI STAR
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 219, 4X200 METER L12(T) 02.08.38 m 1
Nama MOHAMAD AIRIL AIMAN BIN MOHD SAID
No Peserta 578
Sekolah SK PARIT HAJI AMAN
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 203, LOMPAT TINGGI L12 1.19 3
Nama MOHAMAD AMMIRUL AKMAL BIN AHMAD MALIK
No Peserta 2256
Sekolah SK TANJONG PIANDANG
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 323, 4X100 METER L12(T) 60.65 1
2 219, 4X200 METER L12(T) 02.09.75 m 2
Nama MOHAMAD SHAH RIZAL BIN ZAMRI
No Peserta 216
Sekolah SK BUKIT MERAH
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 203, LOMPAT TINGGI L12 1.22 2
2 317, 80 METER BERPAGAR L12 15.35 3
Nama MOHAMAD SYUKRI FAIZ BIN ABDUL MANAP
No Peserta 825
Sekolah SK TELOK PIAL
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 203, LOMPAT TINGGI L12 1.22 1
Nama MOHAMAD ZIEQRIEL HAQEEM BIN MOHAMAD EFRAIM
No Peserta 1734
Sekolah SK BARU PARIT BUNTAR
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 316, 80 METER BERPAGAR L11 16.34 3
Nama MOHAMMAD HARIZUL FITRI BIN HAMZAH TULAKMAL
No Peserta 1095
Sekolah SK PARIT HJ WAHAB
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 219, 4X200 METER L12(T) 02.12.13 m 3
Nama MOHAMMAD SYAHIR IQBAL B. MOHAMMAD SABRI
No Peserta 992
Sekolah SK KAMPONG KEDAH
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 103, LOMPAT TINGGI L11 1.08 1
Nama MUHAMAD ADAM HAIKAL BIN ANUAR
No Peserta 2251
Sekolah SK TANJONG PIANDANG
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 323, 4X100 METER L12(T) 60.65 1
2 219, 4X200 METER L12(T) 02.09.75 m 2
Nama MUHAMMAD ADAM BIN SHAMSUL ANUAR
No Peserta 2252
Sekolah SK TANJONG PIANDANG
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 323, 4X100 METER L12(T) 60.65 1
Nama MUHAMMAD AIZUL NAJMI BIN AHMAD SOKERI
No Peserta 439
Sekolah SK MATANG GERDU
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 103, LOMPAT TINGGI L11 1.08 2
Nama MUHAMMAD AKMAL SOLEHIN B MOHD ASHRI
No Peserta 1427
Sekolah SK SERI PINANG
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 320, 200 METER L11 32.72 3
Nama MUHAMMAD AMEER IRFAN BIN MOHAMAD RAFFE
No Peserta 2008
Sekolah SK JALAN MATANG BULUH
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 303, LONTAR PELURU L12 10.35 1
Nama MUHAMMAD ARIEF HAZIQ BIN ANUAR
No Peserta 1833
Sekolah SK METHODIST PARIT BUNTAR
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 217, 100 METER L12 14.38 3
Nama MUHAMMAD ARIS LUQMAN BIN ZAINOL ALAM
No Peserta 2137
Sekolah SK SUNGAI STAR
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 219, 4X200 METER L12(T) 02.08.38 m 1
Nama MUHAMMAD ASHRAF BIN ROSIDE
No Peserta 265
Sekolah SK CHANGKAT LOBAK
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 323, 4X100 METER L12(T) 61.59 3
Nama MUHAMMAD AZMER BIN MD ISA
No Peserta 254
Sekolah SK CHANGKAT LOBAK
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 217, 100 METER L12 14.07 1
2 321, 200 METER L12 29.07 1
3 323, 4X100 METER L12(T) 61.59 3
Nama MUHAMMAD DANIAL ASHRAF BIN AHMAD AKHBAR
No Peserta 2260
Sekolah SK TANJONG PIANDANG
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 219, 4X200 METER L12(T) 02.09.75 m 2
Nama MUHAMMAD FAIZ HELMI BIN NORIZAN
No Peserta 143
Sekolah 1
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 211, LOMPAT JAUH L11 3.71 2
Nama MUHAMMAD FAIZULIZHAM BIN ABDUL RAHMAN
No Peserta 2250
Sekolah SK TANJONG PIANDANG
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 316, 80 METER BERPAGAR L11 15.47 1
Nama MUHAMMAD HARRIS HAIKAL BIN RUSLY
No Peserta 2255
Sekolah SK TANJONG PIANDANG
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 323, 4X100 METER L12(T) 60.65 1
2 219, 4X200 METER L12(T) 02.09.75 m 2
Nama MUHAMMAD HAZIM HAKIMI BIN RAZALI
No Peserta 156
Sekolah SKBS
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 320, 200 METER L11 32.15 1
Nama MUHAMMAD HAZWAN NABIL BIN HUZAIMI
No Peserta 1110
Sekolah SK PARIT HJ WAHAB
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 219, 4X200 METER L12(T) 02.12.13 m 3
Nama MUHAMMAD IMRAN BIN SHUKKERI
No Peserta 1276
Sekolah SK DATO ALAUDIN
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 303, LONTAR PELURU L12 8.36 2
Nama MUHAMMAD IQBAL WAFIY BIN ZAINI
No Peserta 2138
Sekolah SK SUNGAI STAR
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 219, 4X200 METER L12(T) 02.08.38 m 1
Nama MUHAMMAD IRFAN BIN ANUAR
No Peserta 1094
Sekolah SK PARIT HJ WAHAB
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 219, 4X200 METER L12(T) 02.12.13 m 3
Nama MUHAMMAD IZZAIDIE BIN YAAKOB
No Peserta 158
Sekolah SKBS
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 212, LONTAR PELURU L11 6.84 2
Nama MUHAMMAD NAJIB AKASHAH BIN MOHD JOHARI
No Peserta 1020
Sekolah SK SRI KERIAN
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 323, 4X100 METER L12(T) 61.44 2
2 216, 100 METER L11 15.07 3
Nama MUHAMMAD SAYYID DANIAL BIN HASNOL RIZAL
No Peserta 1017
Sekolah SK SRI KERIAN
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 323, 4X100 METER L12(T) 61.44 2
Nama MUHAMMAD SHAHID BIN MOHAMAD SHAHRIL
No Peserta 145
Sekolah 1
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 212, LONTAR PELURU L11 6.68 3
Nama MUHAMMAD SHAHIR BIN SHAMSUDIN
No Peserta 119
Sekolah 1
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 301, LOMPAT JAUH L12 4.08 1
Nama MUHAMMAD SYANIL BIN MOHD AZMI
No Peserta 2139
Sekolah SK SUNGAI STAR
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 219, 4X200 METER L12(T) 02.08.38 m 1
Nama MUHAMMAD SYAZWAN AIMAN BIN MOHD SHAIDI
No Peserta 313
Sekolah SK DATO MASUD
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 212, LONTAR PELURU L11 6.94 1
Nama MUHAMMAD SYUKRI BIN CHE ROS
No Peserta 157
Sekolah SKBS
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 320, 200 METER L11 32.16 2
Nama MUHAMMAD ULULAZMI BIN ALIAS
No Peserta 1023
Sekolah SK SRI KERIAN
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 323, 4X100 METER L12(T) 61.44 2
2 301, LOMPAT JAUH L12 3.86 3
Nama MUHAMMAD ZAKRY BIN NOORDIN
No Peserta 2140
Sekolah SK SUNGAI STAR
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 219, 4X200 METER L12(T) 02.08.38 m 1
2 301, LOMPAT JAUH L12 3.88 2
Nama NG QIAO ER
No Peserta 3129
Sekolah SJKC SIN HWA
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 302, LOMPAT TINGGI P12 1.08 3
Nama NOOR AMALINA BINTI AHMAD
No Peserta 124
Sekolah 1
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 322, 4X100 METER P12(T) 62.91 1
2 218, 4X200 METER P12(T) 02.22.63 m 2
3 315, 80 METER BERPAGAR P12 16.87 3
Nama NOR SYAZALINA BINTI MOHD FAIZ
No Peserta 309
Sekolah SK DATO MASUD
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 201, LONTAR PELURU P12 6.66 2
Nama NUR AIMI DAYANA BINTI HAMZAH
No Peserta 108
Sekolah 1
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 322, 4X100 METER P12(T) 62.91 1
Nama NUR AIN NADIAH BINTI ZAINAL
No Peserta 1384
Sekolah SK SUNGAI KEPAR
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 319, 200 METER P12 33.25 3
Nama NUR ALEYA SYAHFIQAH BINTI SAIFUL SHAHRIZAL
No Peserta 514
Sekolah SK PARIT HAJI TAIB
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 202, LOMPAT JAUH P11 3.13 3
Nama NUR ALIA BINTI HAMDAN
No Peserta 1091
Sekolah SK PARIT HJ WAHAB
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 322, 4X100 METER P12(T) 65.88 3
Nama NUR ANISA BINTI ZAHELMI
No Peserta 109
Sekolah 1
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 102, LOMPAT JAUH P12 3.95 1
2 322, 4X100 METER P12(T) 62.91 1
3 215, 100 METER P12 15.19 2
Nama NUR ARLISYA BT SUHAILI
No Peserta 583
Sekolah SK PARIT HAJI AMAN
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 322, 4X100 METER P12(T) 64.81 2
Nama NUR ATIKAH NAJWA BINTI HISHAMUDDIN
No Peserta 210
Sekolah SK BUKIT MERAH
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 101, LONTAR PELURU P11 5.58 2
Nama NUR AUNI NAFISAH BT MOHAMAD NAZRI
No Peserta 2243
Sekolah SK TANJONG PIANDANG
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 218, 4X200 METER P12(T) 02.22.25 m 1
Nama NUR DAMIA BATRISYA BT. MOHD. RIZAL
No Peserta 999
Sekolah SK KAMPONG KEDAH
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 201, LONTAR PELURU P12 8.55 1 REKOD BARU
Nama NUR DANIA ASIQIN BINTI IZAM
No Peserta 1741
Sekolah SK BARU PARIT BUNTAR
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 101/214/300, 100 METER P11 16.16 2
2 218, 4X200 METER P12(T) 02.23.06 m 3
Nama NUR DANIA IRDINA BINTI ABDULLAH
No Peserta 2024
Sekolah SK JALAN MATANG BULUH
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 202, LOMPAT JAUH P11 3.27 1
Nama NUR DINI AQILAH BINTI AZMAN
No Peserta 2240
Sekolah SK TANJONG PIANDANG
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 218, 4X200 METER P12(T) 02.22.25 m 1
Nama NUR INSYIRAH BINTI MOHD RASHIDI
No Peserta 2195
Sekolah SK TANAH KEBUN
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 215, 100 METER P12 14.81 1
2 319, 200 METER P12 31.70 1
Nama NUR IZZATUL NAJWA BINTI ZAIRI
No Peserta 1638
Sekolah SK KUALA GULA
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 102, LOMPAT JAUH P12 3.44 2
Nama NUR SYAMIMI NAZIFA BINTI SHAMSURI
No Peserta 123
Sekolah 1
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 322, 4X100 METER P12(T) 62.91 1
Nama NUR UMI UMAIRAH BINTI ABDUL JALIL
No Peserta 571
Sekolah SK PARIT HAJI AMAN
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 322, 4X100 METER P12(T) 64.81 2
Nama NURAIN NASUHA BINTI MOHD SULAIMAN
No Peserta 1749
Sekolah SK BARU PARIT BUNTAR
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 218, 4X200 METER P12(T) 02.23.06 m 3
Nama NURAISHA FARHANA BINTI ABDUL RAHIM
No Peserta 1750
Sekolah SK BARU PARIT BUNTAR
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 218, 4X200 METER P12(T) 02.23.06 m 3
Nama NURASYIKIN BINTI MOHD REZUAN
No Peserta 567
Sekolah SK PARIT HAJI AMAN
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 315, 80 METER BERPAGAR P12 16.84 2
2 322, 4X100 METER P12(T) 64.81 2
3 215, 100 METER P12 15.20 3
Nama NURDIANA BINTI JEFRI
No Peserta 577
Sekolah SK PARIT HAJI AMAN
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 322, 4X100 METER P12(T) 64.81 2
Nama NURSYIEDA NAJWA BINTI SAMSURI
No Peserta 1092
Sekolah SK PARIT HJ WAHAB
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 322, 4X100 METER P12(T) 65.88 3
Nama NURUL AIN SHAHIRAH BINTI NOR AZNANZUL
No Peserta 1085
Sekolah SK PARIT HJ WAHAB
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 322, 4X100 METER P12(T) 65.88 3
Nama NURUL AZLIA FATIHA NAJWA BINTI MOHAMAD AZMI
No Peserta 589
Sekolah SK PARIT HAJI AMAN
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 302, LOMPAT TINGGI P12 1.16 1
2 322, 4X100 METER P12(T) 64.81 2
Nama NURUL FARHANA NISA BT MOHD ISA
No Peserta 668
Sekolah SK SRI SIAKAP
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 319, 200 METER P12 33.22 2
Nama NURUL FAZIATUL BINTI KAMAL PAHAMI
No Peserta 129
Sekolah 1
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 218, 4X200 METER P12(T) 02.22.63 m 2
Nama RABIATUL ADAWIYAH BINTI HARUDIN
No Peserta 127
Sekolah 1
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 218, 4X200 METER P12(T) 02.22.63 m 2
2 314, 80 METER BERPAGAR P11 17.40 2
Nama RABIATUL SYAFIAH BINTI HARUDIN
No Peserta 128
Sekolah 1
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 218, 4X200 METER P12(T) 02.22.63 m 2
2 210, LOMPAT TINGGI P11 1.04 m 3
Nama SITI MARIAM BINTI ABDULLAH
No Peserta 133
Sekolah 1
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 202, LOMPAT JAUH P11 3.27 2
Nama SITI NORZURIN AINIS BINTI ZULKARNAIN
No Peserta 611
Sekolah SK SUNGAI BOGAK
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 302, LOMPAT TINGGI P12 1.10 2
Nama SITI NUR FASHA NABILA BINTI AIZAN
No Peserta 1070
Sekolah SK PARIT HJ WAHAB
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 322, 4X100 METER P12(T) 65.88 3
Nama SITI NUR SAIDATUL BT KAMARUDDIN
No Peserta 581
Sekolah SK PARIT HAJI AMAN
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 322, 4X100 METER P12(T) 64.81 2
Nama SITI NUR SYAFIKAH BINTI MOHD SHARUDDIN
No Peserta 2241
Sekolah SK TANJONG PIANDANG
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 218, 4X200 METER P12(T) 02.22.25 m 1
Nama SITI NURFARHANA BINTI SHAMSUDDIN
No Peserta 1068
Sekolah SK PARIT HJ WAHAB
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 210, LOMPAT TINGGI P11 1.04 m 2
Nama SITI ZULAIKA BINTI MOHD SHARAN
No Peserta 1752
Sekolah SK BARU PARIT BUNTAR
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 315, 80 METER BERPAGAR P12 16.62 1
2 218, 4X200 METER P12(T) 02.23.06 m 3
Nama TAN YEE PING
No Peserta 3107
Sekolah SJKC SIN HWA
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 103, LOMPAT TINGGI L11 1.08 3
Nama TEO XUAN YANG
No Peserta 3104
Sekolah SJKC SIN HWA
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 216, 100 METER L11 15.03 2
Nama UMAR AL-MU'IZZ BIN AZLIL KAMAL
No Peserta 1026
Sekolah SK SRI KERIAN
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 323, 4X100 METER L12(T) 61.44 2
Nama UMI LAILATULAMLA BINTI MUHAMMAD SOPIAN
No Peserta 105
Sekolah 1
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 322, 4X100 METER P12(T) 62.91 1
Nama WAN MOHAMAD ELFY HAKIMI BIN WAN MOHD KAMAL
No Peserta 1434
Sekolah SK SERI PINANG
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 216, 100 METER L11 14.94 1
2 211, LOMPAT JAUH L11 3.85 1
Nama YUVASESH RAJ A/L ARUMUGAM
No Peserta 2545
Sekolah SJKT SIMPANG LIMA
Bil Acara Jarak Masa Keputusan Catatan
1 317, 80 METER BERPAGAR L12 15.07 1
 
Keseluruhan (129 Rekod)